OPTYK OŚWIĘCIM

DP Optyk Oświęcim – Twój salon optyczny w Oświęcimiu!

Jeśli mieszkasz w Oświęcimiu lub okolicach, wybierz salon optyczny, w którym pracują specjaliści z dużym doświadczeniem oraz który dysponuje najnowszymi urządzeniami. Umożliwia to dokonanie precyzyjnego optometrycznego badania wzroku, a następnie, optymalne dobranie takich produktów jak soczewki okularowe czy soczewki kontaktowe. Oferowane produkty przez DP Optyk Presige Oświęcim to:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

Nasze usługi obejmują oczywiście bezpłatne badanie wzroku jak również fachowe doradztwo w zakresie dbałości o wzrok czy pielęgnacji okularów.

Okulary w ofercie DP Optyk Prestige – Oświęcim

Okulary Oświęcim? Tylko DP Optyk Prestige! Znajdziesz u nas soczewki okularowe uznanych firm, soczewki kontaktowe, okulary progresywne czy okulary przeciwsłoneczne światowych marek, których na próżno szukać wśród lokalnych salonów optycznych.

Okulary korekcyjne

W naszym salonie optycznym w Oświęcimiu znajdziesz szeroki wybór opraw korekcyjnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Klienci mogą liczyć na obecność takich marek, jak m.in. Ralph Lauren, Ray Ban czy Versace. Z przyjemnością dobierzemy kształt oprawy oraz szkieł okularowych. Posiadając nowoczesną pracownię jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo krótki termin realizacji zamówienia.

Okulary przeciwsłoneczne

W naszym salonie optycznym w Oświęcimiu znajdziesz szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych od topowych, prestiżowek marek, jak również wysokiej jakości producentów o przystępnej cenowo ofercie. Okulary przeciwsłoneczne posiadają certyfikowane soczewki z filtrem UV w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB. Większość posiada również polaryzację, dzięki której drgania fali świetlnej znikają, przez co widzimy żywsze rzeczywiste kolory przestrzeni oraz nie męczymy wzroku.

Dla osób mających wadę wzroku idealnym rozwiązaniem będą okulary przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi, dostępnymi w różnych kolorach z filtrem polaryzacyjnym oraz różnym stopniem zaciemnienia. W celu wyboru odpowiednich okularów zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku.

Pomożemy dobrać soczewki kontaktowe

Optyk Oświęcim DP Prestige to również doskonałej jakości miękkie soczewki kontaktowe od takich producentów jak Cooper Vision czy Johnson&Johnson. Pomożemy dobrać odpowiednie soczewki do indywidualnych potrzeb – jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, itp. Znajdziesz również u nas informacje na temat pielęgnacji soczewek, korzyściach i zagrożeniach wynikających z ich użytkowania oraz sposobach na sprawne ściąganie i zakładanie soczewek.

Bezpłatne badanie wzroku – Oświęcim, ul. Królowej Jadwigi 11 (Kaufland)

Wszystkich klientów i mieszkańców Oświęcimia oraz okolic zapraszamy na profesjonalne, bezpłatne badanie wzroku. Dzięki doświadczeniu personelu oraz profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie

POWRÓT