OPTYK BIELSKO-BIAŁA

DP Optyk - Twój salon optyczny w Bielsku-Białej!

Do naszego optyka w Bielsku Białej zapraszamy wszystkich, dla których zdrowie oczu jest ważne. W naszym salonie optycznym każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty wysokiej jakości, zarówno te od światowych, prestiżowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo modele.

W naszym salonie optycznym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

Optyk Bielsko-Biała? Tylko DP Prestige!

Okulary, soczewki, oprawki - DP Optyk Bielsko-Biała

Nasz salon optyczny w Bielsku, czyli popularny "optyk", posiada w swojej ofercie zarówno okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, jak również oprawki i soczewki kontaktowe.

Dostępne są u nas oprawy korekcyjne dla dorosłych i dzieci, od takich marek jak Emporio Armani, Ray Ban czy Ralph Lauren. Nasz profesjonalny personel z przyjemnością doradzi w zakresie doboru kształtu oprawy czy szkieł okularowych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak: JZO (Jeleniogórskie Zakłady Optyczne), Hoya, Essilor czy Shamir.

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, z zastosowaniem standardowych soczewek okularowych jak również bardziej zaawansowane, jak soczewki asferyczne, indeksowane, progresywne.

Optyk Bielsko-Biała DP Prestige to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko okulary korekcyjne, okulary progresywne wyposażone w wysokiej klasy soczewki okularowe czy soczewki kontaktowe, ale również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, w tym również od topowych marek, takich jak Prada czy Miu Miu.

Bezpłatne badanie wzroku w Bielsku-Białej

Jeśli zauważasz trudności zwiążane z widzeniem, np. zmęczone oczy lub rozmazujący się tekst w książce, którą czytasz, to koniecznie musisz wybrać się na konsultację do gabinetu okulistycznego lub profesjonalnego salonu optycznego. Nasz Optyk w Bielsku-Białej to miejsce, w którym możesz wykonać bezpłatne badanie wzroku, nawet jeśli nie jesteś naszym klientem. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowsze urządzenia, co w połączeniu z fachową wiedzą personelu umożliwi przeprowadzenie precyzyjnego optometrycznego badania wzroku. Dzięki temu możliwe będzie dobranie odpowiednich szkieł do okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

DP Optyk Prestige, Bielsko-Biała, al. Andersa 81

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego w Bielsku-Białej! Aktualne godziny otwarcia to 9.00 - 21.00 od poniedziałku do soboty.

POWRÓT