OPTYK KRAKÓW - DP PRESTIGE

POWRÓT

Nasze salony optyczne w Krakowie


Kraków – CH Serenada
Al. Generała Bora-Komorowskiego 41, 1 piętro
31-876 Kraków

Czynne:
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00
730 989 001
serenada@dpoptyk.pl
Lokalizacja w Serenadzie
Kraków Dębniki - pasaż Kaufland
ul. Norymberska 1
30-376 Kraków

Czynne:
pon. - sob. od 9:00 do 21:00
niedziela handlowa 9:00 do 19:00

730 989 005
krakow1@dpoptyk.pl
Kraków – Krowodrza Górka (pasaż Kaufland)
ul. Bratysławska 4
31-201 Kraków

Czynne:
pon. - sob. od 9:00 do 21:00
niedziela od 9:00 do 20:00
513 386 781

Kraków – Azory
ul. Stachiewicza 36A/I
31-328 Kraków

Czynne:
pon. - pt. od 10:00 do 18:00

513 364 176
Kraków Galicyjska – pasaż Kaufland
ul. Galicyjska 8
31-586 Kraków

Czynne:
pon. - sob. od 9:00 do 21:00
niedziela handlowa 9:00 do 19:00

730 989 006
galicyjska@dpoptyk.pl

Do naszego optyka w Krakowie zapraszamy wszystkich, dla których zdrowie oczu jest ważne. W naszym salonie optycznym każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty wysokiej jakości, zarówno te od światowych, prestiżowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo modele.

W naszym salonie optycznym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

Okulary korekcyjne i progresywne

Wybór odpowiedniego typu okularów bywa trudny ze względu na złożoność wady wzroku. Nieodpowiednio dobrane szkła powodują szereg dolegliwości zdrowotnych, od pogorszonego widzenia, aż po zawroty głowy czy migreny. I nie zawsze ma to związek z nieodpowiednio przeprowadzonym badaniem okulistycznym. Równie ważna w tym wypadku jest praca optyka. Przychodząc do naszego salony DB Optyk zyskujesz pewność profesjonalnie wykonanej usługi - począwszy od badania wzroku, poprzez dobór odpowiednich okularów korekcyjnych, aż po wykonanie nowych okularów.

Współpracujemy z największymi producentami soczewek progresywnych i szkieł korekcyjnych, a nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, żeby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Korzystają z nich powszechnie sportowcy, chcący zapewnić sobie pełen komfort ruchu oraz osoby, które stronią od zmian wizerunkowych. Soczewki nie wpływają w żaden sposób na wygląd użytkownika, są niewidoczne. Ich dużym atutem jest wygoda - nie zaparowują, nie brudzą się. Sam proces pielęgnacji, nakładania czy zdejmowania soczewek nie jest też zbyt wymagający. W naszym salonie DB Optyk dowiesz się jak zadbać o komfort widzenia podczas stosowania soczewek i nauczysz się techniki nakładania i i zdejmowania.

Znajdziesz u nas soczewki renomowanych producentów Cooper Vision i Johnson&Johnson - o różnorodnych parametrach i możliwościach, dzięki temu bez przeszkód dopasujesz idealny typ. do swojego stylu życia czy potrzeb.

Oprawki do okularów - prestiżowe marki

Nie wiesz jak dobrać okulary, by czuć się w nich komfortowo i wyglądać korzystnie? Gubisz się w gąszczu różnych stylów i masz wrażenie, że żadne z oprawek do Ciebie nie pasują? A może w każdych jest Ci dobrze i nie potrafisz podjąć ostatecznie decyzji? Pomożemy!

Nasi sprzedawcy z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniego wzoru oprawek, podpowiedzą które są odpowiednie dla Twojego kształtu twarzy, a które nie pasują do Twojego typu urody. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. W swoim asortymencie posiadamy markowe okulary Ray-Ban, Oakley, Ralph Lauren, Vogue, czy Dolce&Gabbana, w najnowszych modelach i atrakcyjnych cenach - byś mógł poczuć się wyjątkowo na co dzień, dbając przy tym o swój wzrok. Swoim klientom oferujemy również oprawy, bardziej przystępne cenowo, od polskich i zagranicznych producentów. Doskonałej jakości i o zróżnicowanym wzornictwie. W naszym sklepie z całą pewnością znajdziesz oprawki idealne dla siebie.

Bezpłatne badanie wzroku

Kolejki do specjalistów to dziś niemal norma. Na szczęście nie u nas! W naszym salonie bez przeszkód umówisz szybki termin badania wzroku, a co więcej nie zapłacisz za to nic! Zadzwoń lub odwiedź nasz salon optyczny w Krakowie i umów się na badanie w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Nasi okuliści pracują na najnowszych i najczulszych sprzętach, dzięki czemu masz gwarancję fachowo przeprowadzonego badania. Zdiagnozujemy Twój problem, dobierzemy odpowiednią korekcję do wady wzroku i wykonamy dla Ciebie okulary, możliwie najszybciej.