OPTYK MYŚLENICE - DP PRESTIGE

Twój salon optyczny w Myślenicach

Myślenice – Kaufland Słowackiego 53
332-400 Myślenice
pon. - sob. od 9:00 do 21:00
niedziela handlowa 9:00-19:00

730 989 015 myslenice@dpoptyk.pl

W naszym salonie optycznym w Myślenicach znajdziesz okulary korekcyjne, okulary progresywne, soczewki kontaktowe oraz szeroki wybór oprawek. Nasz salon optyczny to miejsce, w któym pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Oferta salonu optycznego DP Prestige obejmuje zarówno wyszukane modele od topowych światowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo okulary wysokiej jakości.

Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzin naszego salonu w Myślenicach jak również do skorzystania z darmowego badania wzroku!

Okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe

Profesjonalny salon optyczny? Myślenice to miejsce, w któym takiego znajdziesz! Salon DP Optyk Prestige to idealne miejsce dla osób poszukujących nowych okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych czy okularów korekcyjnych. Do naszego salonu optycznego chętnie przychodzą osoby zainteresowane takimi markami jak Nordik, Bergman czy Versace, ale również ci, którzy potrzebują porady specjalisty i doboru dobrej jakości szkieł w umiarkowanej cenie.

Nasz salon optyczny w Myślenicach zajmuje się wykonywaniem wszystkich rodzajów okularów, z zastosowaniem standardowych soczewek okularowych jak jedno czy dwuogniskowych do bardziej zaawansowanych produktów, jak soczewki asferyczne, indeksowane czy progresywne.

Osobom, które cieszą się dobrym wzrokiem i chcą kupić efektowne okulary przeciwsłoneczne, szczególnie polecamy wizytę w naszym salonie w Myślenicach. Posiadamy bardzo szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych od takich marek jak Prada, Giorgio Armani, Roy Ban czy Blvgari!

Bezpłatne badanie wzroku

Myślisz o okularach lub soczewkach, ale nie wiesz jaką dokładnie masz wadę i jakie okulary wybrać? Wszystkich mieszkańców Myślenic i okolic zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku w naszym salonie. Dzięki temu nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie okulary korekcyjne czy soczewki kontaktowe, tak aby znacząco poprawić jakość widzenia oraz chronić wzrok. W wybranych przypadkach, przed doborem okularów, zarekomendujemy badanie wzroku u okulisty.

Salon optyczny DP Optyk w Myślenicach zaprasza!

Serdecznie zapraszamy po okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz oprawki! Godziny otwarcia naszego Optyka w Myślenicach 9.00 - 21.00 od poniedziałku do soboty.

POWRÓT