OPTYK TARNÓW - DP PRESTIGE

Twój salon optyczny w Tarnowie!

Tarnów – Kaufland ul. Lwowska 63
33-100 Tarnów
 od 9:00 do 21:00
niedziela handlowa 9:00 do 19:00

730 989 065

Jeśli potrzebny jest Ci dobry, sprawdzony optyk Tarnów jest miejscem, w którym znajdziesz profesjonalny salon optyczny! Tarnów, a dokładniej ul. Lwowska 63 to lokalizcja sklepu Kaufland, przy którym znajduje się nasz salon optyczny DP Prestige. Pracują tu specjaliści z doświadczeniem w branży optycznej, gwarantujący najwyższą jakość usług. W naszym salonie optycznym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

Nasze usługi obejmują oczywiście bezpłatne badanie wzroku. Zapraszamy do zapoznania sę z naszą ofertą!

Okulary w ofercie DP Optyk Prestige

Okulary Tarnów? Tylko DP Optyk Prestige! Znajdziesz u nas zarówno okulary topowych światowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo modele. Zapewniamy kompleksową pomocą przy wyborze odpowiednich szkieł oraz opraw.

Okulary korekcyjne

W naszym salonie optycznym w Tarnowie znajdziesz szeroki wybór opraw korekcyjnych dla dorosłych oraz dla dzieci. Chęnie poożemy na miejscu w doborze kształtu oprawy oraz szkieł okularowych. Pracownia DP Prestige posiada nowoczesny sprzęt pozwalający nam tworzyć okulary korekcyjne, w tym okulary progresywne, w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu nasi klienci nie muszą długo czekać na realizację zamówienia.

Okulary przeciwsłoneczne

W naszej ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości szkła, jak również oprawki do okularów przeciwsłonecznych. Nasz salon optyczny w Tarnowie współpracuje z dystrybutorami znanych na całym świecie marek, takich jak Prada, Giorgio Armani czy Bvlgari. Znajdziesz u nas stylowe okulary przeciwsłoneczne, zawierające certyfikowane soczewki z filtrem UV w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB. Większość posiada również polaryzację.

Dobieramy odpowiednie soczewki kontaktowe

W naszym salonie zajmujemy się również doborem miękkich soczewek kontaktowych od znanych, sprawdzonych i renomowanych firm, takich jak Cooper Vision czy Johnson & Johnson. Oferujemy fachowe doradztwo zarówno w zakresie wyboru soczewek kontaktowych, jak również pielęgnacji, ściągania i nakładania soczewek. W przypadku wątpliwości dotyczących możliwości korzystania z soczewek, zalecamy udać się uprzednio do gabinetu okulistycznego w celu konsultacji.

Bezpłatne badanie wzroku

Jeśli masz problem z ostrością widzenia, trudności z czytaniem lub po prostu spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera, koniecznie odwiedź gabinet okulistyczny lub profesjonalny salon optyczny, jak DP Optyk Prestige w Tarnowie. Wykonujemy bezpłatne badanie wzroku dla wszystkich chętnych, nie tylko dla naszych klientów. Posiadamy nowoczesne urządzenia oraz doświadoczny personel, który co pozwala nam dokładnie zdiagnozować ewentualną wadę wzroku i dobrać optymalną korekcję. Na badanie wzroku można umówić się telefonicznie lub bezpośrednio w naszym salonie. Odwiedź najlepszego optyka w Tarnowie i ciesz się sokolim wzrokiem!

POWRÓT